Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRZYSZTOF TUREK W JAWORZE

Utworzony przez Teresa, 28 września 2012 r. o 13:44
A co tu tak nagle cicho się zrobiło?Czyżby wszyscy zostali wysłani na urlopy i za zarobione pieniążki wyjechali na Karaiby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakie urlopy (gorący czas) i Karaiby? Tak to co najwyżej t.k. może pojechać my co najwyżej nad Białe Jezioro i to w niedzielę bo innych dni wolnych brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma kontakt z kierowcą z zamościa bo mam ważną rzecz mu do przekazania, a dotyczącą bezpośrednio jego osoby. Piszcie na forum . Może też poczytujesz to forum :-)
Podpowiedź :  FB jeśli wiesz jak sę nazywa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje w Jaworze?!  Bo słyszałam, że dyrektorek znowu kopie dołki pod niektórymi pracownikami.....  dobra rada - pilnujcie się. Ten człowiek jest nieobliczalny :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje w Jaworze?!  Bo słyszałam, że dyrektorek znowu kopie dołki pod niektórymi pracownikami.....  dobra rada - pilnujcie się. Ten człowiek jest nieobliczalny :((
 hehe zaraz mnie zjedziecie ale jak by był nieobliczalny to by tyle nie pracował, lub jawor by padł po roku jego panowania. Ale  tak się nie stało ten człowiek wie po prostu co robi, co prawda nie pracuje już w tej Firmie ale każdy czy większość była na jego miejscu robiła by tak samo on tez chce pracować i musi się słuchać góry musi mieć jakieś osiągnięcia. czasem najlepiej być zwykłym pracownikiem i nie wyróżniać się spośród tłumu. Stanowisko dyrektor czy kierownik jest ciężkim kawałkiem chleba wbrew pozorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kierownik lub osoba zarządzająca ludźmi  powininna wiedzieć, że nie można nadużywać swojej władzy! Nigdy nie wykorzystujemy jej przeciw pracownikom poprzez zastraszanie, grożenie czy wymuszanie pewnych zachowań. Trzeba być stanowczym tylko wtedy, kiedy sytuacja tego wymaga. A wtedy z pewnością wszyscy pracownicy będą darzyć takiego szefa szacunkiem. Dobry kierownik to taki, który ma opinię sprawiedliwego i rzetelnego, który doskonale wie, co to znaczy dzielić się władzą. Wtedy każdy członek zespołu będzie darzyć taką osobę należytym zaufaniem.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekrutacja na stanowisko kierownicze to strata czasu !! Telefon o 13:00 czy mogę być o 14:00 na rozmowie :D Komedia, na bazarze u rumunów większy profesjonalizm ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka cisza ? Jeszcze wakacje ? czy T. wszystkich poprzestraszał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wakacje bo ich nie było(za to był gorący czas),tylko szczerych osób mało zostało(tych sukcesywnie zwalnia dyrektorek),a ci co zostali boją się ruszyć bo nie znają dnia ani godziny kiedy nadejdzie PAN...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że na pana to trzeba mieć jeszcze wygląd i to coś czego on nie posiada to dobre wychowanie i kulturę osobistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nastąpiła cisza. Czyżby k.t. wszystkich zadowolił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy ma dość pisania bo i tak to nic nie zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisza,głucha cisza... Słuch chodzą że Lublin szuka kierownika?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co śię stało z poprzednimi kerownikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjedli ich....nerwowo :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej jedzą!!!! Lublin wymienia podobno całą załogę? jak ktoś coś wie to słać ludziska info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz maja zajecie bo musza w sadach sie tlumaczyc,tzn,klamac w sadach aby tyleki chronic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Zamościu będzie kontrola PIP , tylko czy będzie dokładna (...) czy po łebkach. Co nieco już wiadomo, dyrektor ustawia załogę co mają mówic  . Bo jak nie to...... no właśnie co ?... Bo przyjdzie druga kontrola :D , wtedy to  już ze specjalną dedykacją pod Pana dyrektora no chyba , że wykonuje bezwzględnie polecenia  góry :|  . Dla mnie skandaliczne jest takie postepowanie z pracownikami i tytułowanie się "dobrym pracodawcą". :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie w akurat tym przypadku nazywanie się ''dobrym pracodawcą'' jest jak najbardziej na miejscu!!!!Po co takie brednie wypisujecie,że jest inaczej????Wypłata na czas,umowa o pracę czego więcej chcieć????Przede wszystkim ludzkie szefostwo.To normalne że nikt was nie posadzi,trzeba zapracować na swoje wynagrodzenie.Dla mnie szefostwo jak najbardziej w porządku,mimo że już tam nie pracuję ale nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.A co do Pana Dyrektora to uważam że jest jak najbardziej potrzebny w tej firmie bo wniósł do niej dużo dobrego przede wszystkim pozwalniał tych którzy latami brali w tej firmie pieniądze za nic a właściwie za samo przychodzenie do pracy,a tych których nie zwolnił to jak zaczął od nich wymagać prawdziwej pracy to sami się zwolnili,ci pseudo pracownicy latami żerowali na dobroci szefostwa i chwała Panu Dyrektorowi za te porządki!!!! Rozumie że ci którzy wypisują te brednie są pracownikami, to czemu nie powiecie im tego w twarz????bo nie chcecie stracić pracy,pracy w której jest tak źle jak opisujecie-to czego tu żałować????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, ze kontrole inspekcji pracy sa bezpodstawne tylko dziwne , ze tak czeste . Sądy itd to tez wymysły . Nie wierze, ze to pisze byly pracownik jak tak to dlaczego nadal panie nie pracuje ? Chwala panu dyrektorowi? Naprawdę ? A pracownicy i owszem odzywaja się ale jezeli nie jest to po mysli p.dyrektora i reszty , to zaczyna sie procedura jak kogos zwolnic albo jak zrobic zeby sam zrezygnowal.No cóż nie wiem z jakiej bajki pani sie urwala bo to nie jest bajka pracownikow ktorzy pracowali lub pracuja. Rozumiem , ze pani placili za nadgodziny,wolne soboty i dwie niedziele handlowe pod rząd .A o ktorych umowach o prace pani mowi o tych ktorych nie zdażyli wystawic dla pracujacych od kilku nawet miesiecy pracownikow. Proszę .... Naprawde kłamstwo ma krotkie nogi. Nie mozna ludziom robic krzywdy bo "karma" wraca. Nie ma winy bez kary. I niech pani nie słodzi panu dyrektorowi chyba , ze jest pani sama dyrektorem , ale wtedy nic pani nie zrozumie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...